ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ GOOGLE ДЛЯ ОСВІТИ: 25 ЛИПНЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ НАВЧАННЯ ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ, ВЧИТЕЛІВ І ВИКЛАДАЧІВ

25 липня 2022 року для освітян закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти розпочнеться дистанційне навчання за програмою «Цифрові інструменти Google для освіти» від МОН і Google Україна.

11:24 14.07.2022

Вітаємо з перемогою!

Здобувши І місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту науково дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2022 році, учениця 11 класу ОЗР ЗЗСО №6, Тетяна Мургоч виборола можливість представити Ренійську громаду у фінальному ІІІ етапі Конкурсу.Завдяки наполегливості та прагненню досягти поставленої мети, Тетяна гідно захистила свою роботу у відділенні філософії та суспільствознавства – секція правознавство та посіла призове ІІІ місце! Бажаємо надалі зростати інтелектуально та творчо! Висловлюємо вдячність вчителю права та історії ОЗР ЗЗСО №6– Попаз Катерині Іванівні за сумлінну та якісну підготовку учнів до інтелектуальних змагань, олімпіад та Всеукраїнських дослідницьких конкурсів!

17:43 11.07.2022

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА «ВЧИТЕЛЬ – ЗОНА БЕЗПЕКИ ДИТИНИ»

18:47 08.07.2022

Відділ роботи з експертами управління Державної служби якості освіти в Одеській області спільно з творчою групою представників центрів професійного розвитку педагогічних працівників Одещини продовжує наповнювати скарбничку корисних матеріалів, які стануть в нагоді вчителям початкових класів.  23 червня 2022 відбулась чергова онлайн зустріч з циклу «Інструменти професійного розвитку вчителя початкових класів».

17:55 27.06.2022

Участь у челенджі «Одещина – мереживо казкове»

Протягом квітня – червня 2022 року, Одеським обласним гуманітарним центром позашкільної освіти та виховання проводиться челендж «Одещина – мереживо казкове», присвячений 90-річчю Одеської області.

17:19 20.06.2022

Участь у онлайн-таборі від GoGlobal «UKRAINE is the CAPITAL of GREAT PEOPLE!»

З 6 по 17 червня учні Котловинсього ЗЗСО, Бондар Богдан,  Котляренко Ксенія, Мальчева Вікторія, Бозаджи Ангеліна і Бондар Вероніка під керівництвом вчителя Лариси Куштєвої та педагога-організатора Оксани Парфірової прийняли участь у онлайн-таборі від GoGlobal «UKRAINE is the CAPITAL of GREAT PEOPLE!».

16:15 20.06.2022

КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» запрошує долучитися до дискусійного простору «Нова українська школа: рухаємось разом»

Шановні колеги, учителі Одещини, які навчатимуть п’ятикласників Нової української школи у 2022/2023 н.р. та усі освітяни, котрі зацікавлені у взаємообміні корисними педагогічними напрацюваннями, ідеями, лайфхаками!

10:28 13.06.2022

Обласний конкурс дослідницьких робіт, присвячений 90-річчю заснування Одещині

В лютому-березні 2022 року Одеським обласним гуманітарним центром позашкільної освіти та виховання було проведено Обласний конкурс дослідницьких робіт, присвячений 90-річчю заснування Одещині.

16:30 10.06.2022