Заклади дошкільної освіти Ренійської міської ради отримали набори для раннього розвитку дітей від UNICEF Ukraine

Висловлюємо подяку Департаменту освіти і науки ОBA в отриманні наборів для раннього розвитку від Дитячого фонду  ООН (ЮНІСЕФ) UNICEF Ukraine для закладів дошкільної освіти Ренійської міської ради: «Чомучка», «Ягідка» та «Чебурашка».

10:37 21.07.2022

ВСТУП-2022: ВІДЕОІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ІНТЕРФЕЙСОМ ПЛАТФОРМИ ДЛЯ СКЛАДАННЯ НМТ

Український центр оцінювання якості освіти розробив відеоінструкцію «Онлайн-тестувальник: як користуватися, про що пам’ятати учасникові», що дозволить учасникам впевнено почуватися під час тестування, правильно позначати та змінювати відповіді.

12:51 20.07.2022

НА САЙТІ МОН ЗАПРАЦЮВАВ ЧАТБОТ ДЛЯ ДОПОМОГИ ВСТУПНИКАМ

Від 18 липня 2022 року на сайті МОН майбутні вступники можуть отримати відповіді на запитання щодо вступу до закладів фахової передвищої та вищої освіти. У співпраці з Урядовим контактним центром запрацював чатбот, що стане онлайн-помічником у питаннях вступної кампанії 2022 року.

12:44 20.07.2022

ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ GOOGLE ДЛЯ ОСВІТИ: 25 ЛИПНЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ НАВЧАННЯ ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ, ВЧИТЕЛІВ І ВИКЛАДАЧІВ

25 липня 2022 року для освітян закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти розпочнеться дистанційне навчання за програмою «Цифрові інструменти Google для освіти» від МОН і Google Україна.

11:24 14.07.2022

Вітаємо з перемогою!

Здобувши І місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту науково дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2022 році, учениця 11 класу ОЗР ЗЗСО №6, Тетяна Мургоч виборола можливість представити Ренійську громаду у фінальному ІІІ етапі Конкурсу.Завдяки наполегливості та прагненню досягти поставленої мети, Тетяна гідно захистила свою роботу у відділенні філософії та суспільствознавства – секція правознавство та посіла призове ІІІ місце! Бажаємо надалі зростати інтелектуально та творчо! Висловлюємо вдячність вчителю права та історії ОЗР ЗЗСО №6– Попаз Катерині Іванівні за сумлінну та якісну підготовку учнів до інтелектуальних змагань, олімпіад та Всеукраїнських дослідницьких конкурсів!

17:43 11.07.2022

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА «ВЧИТЕЛЬ – ЗОНА БЕЗПЕКИ ДИТИНИ»

18:47 08.07.2022

Відділ роботи з експертами управління Державної служби якості освіти в Одеській області спільно з творчою групою представників центрів професійного розвитку педагогічних працівників Одещини продовжує наповнювати скарбничку корисних матеріалів, які стануть в нагоді вчителям початкових класів.  23 червня 2022 відбулась чергова онлайн зустріч з циклу «Інструменти професійного розвитку вчителя початкових класів».

17:55 27.06.2022

Участь у челенджі «Одещина – мереживо казкове»

Протягом квітня – червня 2022 року, Одеським обласним гуманітарним центром позашкільної освіти та виховання проводиться челендж «Одещина – мереживо казкове», присвячений 90-річчю Одеської області.

17:19 20.06.2022