ДИСТАНЦІЙНІ ПЛАТФОРМИ ДЛЯ НАВЧАННЯ: ПОНАД 20 ОНЛАЙН-ШКІЛ НАДАЛИ БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП

Від початку воєнного вторгнення російської федерації на територію України Міністерство освіти і науки України ініціювало створення єдиного переліку корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

14:22 03.05.2022

КРЕАТИВНИЙ ОНЛАЙН-ТАБІР ДЛЯ ШКОЛЯРІВ «CREATIVE CAMP: МИ З УКРАЇНИ!»: РОЗКЛАД НА 3-7 ТРАВНЯ

Громадська організація GoGlobal продовжує Всеукраїнську онлайн-програму «Creative Camp: ми з України!», яка об’єднала понад 1 тис. учасників зі 150 українських шкіл. Учителів та учнів запрошують до участі в майстер-класах, воркшопах із малювання, створення візуальних конспектів, імпровізації та хореографії від українських митців.

14:18 03.05.2022

СТАРТ ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ ДО 1 КЛАСУ ВИЗНАЧАЮТЬ ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Міністерство освіти і науки України інформує, що дату початку прийому документів для зарахування до 1 класу закладів загальної середньої освіти визначають органи місцевого самоврядування.

14:14 03.05.2022

«СУЧАСНЕ ДОШКІЛЛЯ ПІД КРИЛАМИ ЗАХИСТУ»: КОРИСНІ МАТЕРІАЛИ, ЯКІ СТАНУТЬ У ПРИГОДІ ПЕДАГОГАМ І БАТЬКАМ

3 травня 2022 року команда МОН додала нові матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту», що містять рекомендації щодо спілкування з дітьми дошкільного віку.

14:09 03.05.2022

Як підліткам самостійно убезпечити себе під час воєнних дій

Як підліткам убезпечити себе під час військових дій? Фонд Народонаселення ООН в Україні підготував короткі поради для молоді щодо того, як підготуватись до небезпеки та діяти у разі, якщо батьків немає поруч.

09:55 29.04.2022

Підбито підсумки Всеукраїнського онлайн-конкурсу «Відун»

В період з 29 березня по 17 квітня 2022 року Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді МОН в онлайн-режимі проведено Всеукраїнську патріотичну гру-вікторину «Відун».

14:50 28.04.2022

Вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

14:00 28.04.2022