#UAразом

Україна - понад усе! Ми - сильні, бо ми - єдині!

10:10 16.02.2022

Олімпіадний дайджест

Сьогодні, 13 лютого 2022 року, учні 11 класу  ОЗРЗЗСО №6, Лясковський Артем, Ганчар  Семен та  Арабаджи  Лев (керівник – Попаз Катерина Іванівна) прийняли участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки та історії.

18:39 13.02.2022

Подвійна перемога

Сьогодні, 12 лютого 2022 року, учениця 10 класу ОЗРЗЗСО №6  Антіпова Олександра , під керівництвом Попаз Катерини Іванівни, успішно захистила науково-дослідницьку роботу на тему: «В.М.Кожокару – співець історії рідного краю» (секція історичне краєзнавство ) у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту Малої академії наук України посівши ІІ місце. Також, Олександра, під керівництвом вчителя Іорданової Ольги Олександрівни,  здобула ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

18:21 12.02.2022

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з молдовської мови

Сьогодні, 12 лютого 2022 року, учениця 11 класу Орлівського ЗЗСО, Потирлиу Валерія (керівник - Каун-Ікім А.Г.) та учениця 10 класу Лиманського ЗЗСО, Галажу Кристина (керівник -Топали Р. К.) прийняли участь в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з молдовської мови.

18:14 12.02.2022

Перемога юних раціоналізаторів.

З 08 по 10 лютого 2022 р. відбувся фінальний етап Міжнародного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого – натуралістичного напряму (16-23 роки) в очному форматі у формі постерного захисту в м. Київ у Національному еколого – натуралістичного центрі.

22:39 10.02.2022

МАН -2022 Ренійщина

02  лютого  2022  року в рамках  ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких  робіт  Малої   академії  наук України,  в режимі он-лайн, свої   науково – дослідницькі  роботи  захистили : Кузнецова  Ольга Олександрівна, учениця 9  класу ОЗР ЗЗСО №6 Ренійської міської ради, під керівництвом вчителя інформатики  Беженару М.А. на тему «Веб – сайт з англійської мови для 1 класу НУШ» (секція інформатика)  та Дерменжи  Вікторія Олегівна ,учениця 9 класу Долинської ЗЗСО,   під керівництвом  – вчителя історії Семіон Т.В. Долинського закладу загальної середньої освіти Ренійської міської ради на тему  «Дослідження весільного обряду молдован на прикладі трьох поколінь моєї родини»  (секція - історія).

18:15 02.02.2022

МАН -2022 Ренійщина

29 січня 2022 року, Романова Юлія Сергіївна,  учениця 8 класу ОЗР ЗЗСО №6 Ренійської  міської  ради під керівництвом  Попаз Катерини Іванівни захистила науково - дослідницьку роботу на тему: «Феномен української жінки в добу козацтва» (секція історія України) у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту Малої академії наук України посівши ІІІ місце.

17:26 31.01.2022

«В об’єктиві натураліста» - 2022

31 січня 2022 року до Одеського  гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання  були направлені найкращі роботи  учнів  та вихованців  закладів загальної середньої та позашкільної освіти Ренійської міської ради на участь у ІІ етапі  Всеукраїнського  юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» за  темою: «Дива природи. Явища навколо нас».   Роботи  розповідають про явища природи, про унікальні події, незвичні, цікаві ракурси довкілля за трьома  номінаціями: «Фото», «Відео», «Анімація».

14:30 31.01.2022

Методичне об’єднання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти.

28 січня 2022 року в онлайн форматі на базі ЗДО «Ягідка» проведено методичне об’єднання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти громади за темою: «Формування природничо-екологічної компетентності дошкільників. Робота над екологічною казкою».

14:20 31.01.2022

Інструктивний семінар-нарада з питань реєстрації для участі у ЗНО 2022 року.

28 січня 2022 року, головним спеціалістом відділу освіти Ренійської міської ради, Бурка Тетяною Андріївною,  спільно з заступником директора з навчально - виховної роботи ЗЗСО №2, Гладкою Інгою Володимірівною, було проведено інструктивний семінар-нараду з відповідальними за формування комплектів реєстраційних документів у закладах загальної середньої освіти щодо питань реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2022 року.

13:55 31.01.2022