Відбувся методичний вебінар для вчителів професійної спільноти мистецької освітньої галузі

Дата: 20.09.2022 17:36

19 вересня 2022 року,  дистанційно,  на платформі Google Meet, відбувся методичний вебінар для вчителів професійної спільноти мистецької освітньої галузі закладів загальної середньої освіти  Ренійської міської ради на тему: «Особливості організації сучасного уроку мистецтва в контексті реформування нової української школи, перші кроки вчителя в 5 класі НУШ».

Консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ренійської міської ради, Марія Черня,  ознайомила  з  метою та   змістом проєкту «Творчість  це світ навколо нас».  Про реалізацію наскрізних вмінь,  завдань, визначених новим Державним стандартом базової середньої освіти поінформувала вчитель мистецтва ОЗР ЗЗСО №6 РМР та керівник  спільноти вчителів мистецтва, Максим Олена Олександрівна.

Вчитель образотворчого мистецтва Плавнінського ЗЗСО, Коробєр  Олександра  Аурелівна, поділилася інформацією про:

• «Компітентнісний  розвиток вчителя мистецької галузі в умовах НУШ»;
  • «Перші кроки  вчителя НУШ»;
  • «Хто такі НУШенята?».

Засідання було продовжено майстер – класом  «Креатив – кейс : «Свій стиль своє обличчя». Керівник гуртків образотворчого мистецтва ЦПО «ПЕРЛИНА» РМР, Костова Надія Петрівна, розкрила «Креатив кейс» продемонструвала поетапну роботу в  цікавій  техніці   «Журнальний живопис»,  яка захоплює і дорослих, і дітей  (з власного досвіду).

Доповнювала «Креатив кейс» вчитель образотворчого мистецтва Плавнінського ЗЗСО, Коробєр  Олександра,  яка провела арт-терапію і разом з учасниками виконали вправу на релакс:  малювання кавою «Кульбаби».