A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти
Ренійської міської ради

Сторінка на стадії наповнення.

«РДУГ – поведінковий розлад чи невихованість?»

23.05.24  Комунальною установою «ЦПРПП» РМР сумісно із Інклюзивно- ресурсним центром РМР в змішаному форматі на базі  ЗДО «Ягідка» відбувся семінар для педагогічної спільноти ЗДО  та ЗЗСО Ренійської громади за дуже своєчасною та актуальною темою «РДУГ – поведінковий розлад чи невихованість?».

16:45 24.05.2024

Вітаємо переможницю фінального етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»!

21 травня 2024 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник». Конкурс проводиться з метою виявлення та підтримки учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти віком від 9 до 11 років, які мають здібності до науково-дослідницької діяльності в галузі природознавства, формування пізнавальних інтересів, до природоохоронної діяльності, створення умов для творчої самореалізації.

17:37 23.05.2024

Вітаємо з перемогою у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2023-2024 навчальному році

10 та 11 травня 2024 року учні Опорного закладу Ренійський ліцей №1- Кириленко Володимир (11 клас) та Лунгу Катерина  (10 клас) представляли Ренійську громаду на фінальному етапі  Всеукраїнського  конкурсу-захисту  науково дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2023-2024 навчальному році.

17:54 16.05.2024

«Протидія булінгу» та «Протидія торгівлі людьми»

У 2024 році актуальною залишається тема булінгу серед підлітків і ми продовжуємо просвітницьку діяльність з цієї теми.  Саме тому 18 квітня 2024 року психологом КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» РМР Мариною Тулуш-Бопре було проведено онлайн-семінар для працівників психологічної служби закладів освіти Ренійської міської ради на тему: «Протидія булінгу» та «Протидія торгівлі людьми».

14:07 19.04.2024

«Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми, в Одеській області»

11-12 квітня під патронатом Громадської організації «Громадський рух «Віра , Надія, Любов» сумісно з Міжнародною організацією з міграції МОМ ООН МІГРАЦІЯ, у м. Одеса відбувся тренінг «Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми, в Одеській області».

14:19 17.04.2024

Крізь терни до зірок

У 2023 році за підсумками  2022/2023 навчального року комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» спільно з відділом освіти Ренійської міської ради було створено електронну книгу «Крізь терни до зірок», в якій представлено обдаровану учнівську молодь та їх керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти Ренійської міської ради, які стали переможцями та призерами на обласних та Всеукраїнських етапах інтелектуальних змагань: учнівських олімпіадах з навчальних предметів,  конкурсі-захисті  науково дослідницьких робіт  учнів-членів Малої академії наук України, конкурсі експериментально – дослідницьких робіт із природознавства та біології «Юний  дослідник».

17:06 10.04.2024

В Ренійській міській територіальній громаді закінчився  ІІ етап змагань Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги

В Ренійській міській територіальній громаді закінчився  ІІ етап змагань Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги. "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"  - наймасштабніші учнівські змагання країни з волейболу, баскетболу та футзалу. 28 березня 2024 року пройшов фінал територіального етапу, в якому змагалися 10 команд -півфіналістів. 1 місце в змаганнях з волейболу серед дівчат зайняла команда Котловинського ліцею «Бірлік», 2 місце - команда Опорного закладу Ренійській ліцей 1 «Яструби», 3 місце - команда Ренійського ліцею 3 «Міцний горішок». 1 місце в змаганнях з волейболу серед юнаків зайняла команда Котловинського ліцею «Бірлік», 2 місце - команда Опорного закладу Ренійського ліцею 1 «Яструби», 3 місце - команда Ренійського ліцею 3 «Міцний горішок». 1 місце в змаганнях з баскетболу серед дівчат зайняла команда Ренійського ліцею 2 «Морські дельфіни», 2 місце - команда Опорного закладу Ренійський ліцей 1 «Яструби», 3 місце - команда Новосільського ліцею «Новосільські Леви». 1 місце в змаганнях з баскетболу серед юнаків зайняла команда Ренійського ліцею 2 «Морські дельфіни», 2 місце - команда Ренійського ліцею 3 «Міцний горішок», 3 місце - команда Новосільського ліцею «Новосільські Леви». 1 місце в змаганнях з футзалу зайняла команда Опорного закладу Ренійський ліцей 1 «Яструби», 2 місце - команда Новосільського ліцею «Новосільські Леви», 3 місце - команда Ренійського ліцею 2 «Морські дельфіни». На урочистому нагородженні переможців та учасників спортивних змагань привітали команди Ренійський міський голова -Плєхов Ігор, начальник відділу освіти Ренійської міської ради - Бондаренко Лілія, директори ліцеїв та Дитячо-юнацької спортивної школи.  Вітаємо переможців та всіх учасників  із захопливими досягненнями! Бажаємо нових перемог та вражаючих досягнень у наступних етапах змагань. Слава Україні! РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

12:22 03.04.2024

Засідання творчої групи вчителів біології закладів загальної середньої освіти Ренійської міської ради

  Відповідно до плану роботи КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ренійської міської ради 29 березня 2024 року відбулось засідання творчої групи вчителів біології закладів загальної середньої освіти Ренійської міської ради.

14:44 01.04.2024

Майстерка для вчителів технологічної освітньої галузі

27 березня 2024 року відбулась зустріч професійної педагогічної спільноти педагогічних працівників технологічної освітньої галузі  у форматі майстерки «Сутність методу проєктів як універсальної інноваційної технології для формування траєкторії професійного розвитку педагога в умовах НУШ».

11:54 29.03.2024

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень