Семінар з бібліотекарями закладів загальної середньої освіти

13 січня 2022 року о 14.00 годині дистанційно на платформі Google Meet  на базі відділу освіти Ренійської міської ради відбувся семінар з бібліотекарями закладів загальної середньої освіти на тему:  «Сучасна бібліотека – бібліотека нового покоління».   Модератор заходу, Капсамун Тетяна, консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ренійської міської ради.

16:50 18.01.2022

Нарада із відповідальними за проведення військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

12 січня 2022р. КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» спільно з відділом освіти Ренійської міської ради та вчителями предмету «Захист України», та фізичного виховання було проведено онлайн-нараду на тему : «Роль  та завдання позаурочної діяльності вчителя щодо національного та військового патріотичного виховання». «Участь учнів та вихованців ЗЗСО та ЗПО у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі  «Сокіл» (« Джура»).

16:41 17.01.2022

Методичне об’єднання для вчителів  фізики

5 січня 2022 року КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» спільно з керівником методичного об’єднання вчителів  фізики Міхряков С.П. провели  методичне об’єднання для вчителів  фізики  закладів загальної середньої освіти Ренійської міської ради за темою «Ефективні стратегії організації навчання з  фізики у 2021/2022  навчальному році».

17:48 11.01.2022

Нарада працівників відділу освіти Ренійської міської ради

05 січня 2022 року на базі ЦПО «ПЕРЛИНА»  відбулася чергова нарада працівників відділу освіти Ренійської міської ради, керівників закладів загальної середньої освіти та працівників КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ренійської міської ради.

13:10 06.01.2022

Профоріентація

23 грудня 2021 року представниками Міжнародного гуманітарного університету Стрелковською Іриною Вікторівною, деканом факультету програмної інженерії, доктором технічних наук, професором та Соловською Іриною Миколаївною, зав. кафедрою комп’ютерних наук, кандидатом технічних наук,доцентом був проведений профорієнтаційний захід для учнів 9,10, та 11-х класів закладів загальної середньої освіти Ренійської міської ради, щодо вступу до наступних факультетів: інженерія програмного забезпечення, комп’ютерні науки та кібербезпека.

18:12 23.12.2021

«Протидія домашньому насиллю над дітьми»

02 грудня Комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» спільно з практичним психологом Новосільського ЗЗСО, Дунав Оксаною, було проведено методичне об’єднання для практичних психологів закладів загальної середньої освіти. Була обрана тематика: «Протидія домашньому насиллю над дітьми». Зустріч відбулась в онлайн режимі на платформі Google Meet.

17:44 07.12.2021

«ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів»

03 грудня 2021 року відділом освіти Ренійської міської ради в рамках інформаційної кампанії «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів» був проведений он-лайн круглий стіл за участю керівників закладів освіти Ренійської міської ради, команд супроводу вихованців та учнів з ООП, керівника КУ «ІРЦ» Ренійської міської ради, керівника та консультантів КУ «ЦПРПП» Ренійської міської ради, ЦПО «Перлина» Ренійської міської ради.

15:59 03.12.2021