Туристично-краєзнавчий челендж «Моїй Одещині-90!»

З метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання учнівської молоді протягом квітня-травня Одеським обласним гуманітарним центром позашкільної освіти та виховання проводився туристично-краєзнавчий челендж «Моїй Одещині-90!».

19:42 07.06.2022

Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Challenge in Active Park»

З 25 травня по 31 червня 2022 року в онлайн форматі Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проводиться Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Challenge in Active Park». Захід проходить у співпраці з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Всеукраїнським центром здоров’я населення «Спорт для всіх», спортивними федераціями в рамках реалізації програми Президента України «Здорова Україна».

19:32 07.06.2022

Відбулось методичне об’єднання вчителів мистецтва

Сьогодні, 03 червня 2022 відбулось методичне об’єднання вчителів мистецтва за темою: «Мистецтво в Новій українській школі: концептуальні проблеми та особливості викладання предметів мистецької освітньої галузі».

17:06 03.06.2022

Знай, люби, бережи …!

Учні  закладів загальної середньої  та вихованці  позашкільної  освіти,   Ренійської  міської теріторіальної громади, протягом травня взяли  участь у  заочному етапі щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків  «Зоологічна галерея”.  На конкурс було представлено  понад  120  малюнків. Роботи  виконані в різних техніках образотворчого мистецтва  вражають своєю оригінальністю та яскравістю, в них вбачається подібність та виразність,     реальність вигляду та характерні ознаки птахів і савців регіону зоографічних областей світу, оригінальність композиційного рішення, індивідуальність і креативність творчого почерку кожного  автора.

16:06 01.06.2022

Тиждень безпеки дорожнього руху в умовах воєнного стану

У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030, заклади освіти Ренійської міської ради в період з 23 по 29 травня 2022 р. долучилися до І етапу щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».

17:29 30.05.2022

Запрошуємо дошкільнят, батьків і вихователів на віртуальну зустріч із командою дитячого онлайн-садка НУМО!

31 травня 2022 року, напередодні Дня захисту дітей, запрошуємо дошкільнят, батьків і вихователів на віртуальну зустріч із командою дитячого онлайн-садка НУМО!

16:25 30.05.2022