«Душа села»

Дата: 24.02.2023 16:21

Протягом лютого місяця 2023 року учні І-ІV класів закладів загальної середньої освіти та вихованці позашкільної освіти Ренійської міської ради були  запрошені до участі у Міжнародному конкурсі еколого-валеологічної спрямованості. Тема конкурсу «Душа села»  у трьох номінаціях:

«Природні об’єкти села очима дітей» – ручні вироби: прикраси або аксесуари;

«Екологічна сумка з мотивами природи» – ручні вироби з тканини;

«Один день з життя села» – відео-блог / еко-реклама.

З метою привернення уваги до українського села з його прадавніми духовними підвалинами, на яких тримається весь енергетичний зв'язок української ідентичності, поповнення знання дітей про рослинний  та тваринний світ рідного краю, формування основи екологічної культури та мислення, розвивати спостережливість, образну пам'ять, увагу, кмітливість, виховання любові до природи,  бережливе ставлення до навколишнього середовища, діти  самостійно створювали прикраси, екологічні сумки та відеоблоги.

Найкращі роботи направлені до участі у обласному етапі Конкурсу!

Дякуємо учням, вчителям, батькам  за активну участь!