Міжнародний день музеїв

18 травня до Міжнародного дня музеїв в  зразковому музейному  комплексі пройшов дуже насичений День відкритих дверей. З самого ранку відкрились нові виставки творів народних умільців. " Мистецтво вчити і творити" (декоративні тарілки Т.М. Кірчевої), "Чарівний гачок" (в'язані іграшки учениці 6 класу О. Арабаджи), "Українські візерунки', " З майстерні М.Ф.Котляренка". На екскурсіях, які провели юні екскурсоводи 4-11 класів та керівник музею  побувало понад 60 відвідувачів. Справжнім сюрпризом стали численні подарунки від шанувальників. Дякуємо родинам М.Ф.Котляренко, М.М.Панчевої, О.І.Саранді, І.С.Долапчи та   особисто Natasha Goriup за нові експонати! Після цього пройшла символічна передача маршрутів від 11 класників новим юним екскурсоводам.

17:25 20.05.2022

ВИПУСКНИКИ ЗЗСО ОТРИМАЮТЬ ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВІТУ НЕЗАЛЕЖНО ВІД МІСЦЯ ПЕРЕБУВАННЯ

Сьогодні, 20 травня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ bit.ly/3G4VZUP щодо забезпечення видачі документів про загальну середню освіту випускниками шкіл в умовах воєнного стану в Україні.

17:12 20.05.2022

«Помічай, упізнавай, поводься безпечно!»

В період з 16 по 20 травня 2022 року, з метою вивчення ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними чи підозрілими предметами, та правил поводження з такими предметами, представниками Ізмаїльського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області були проведені он-лайн заняття для учнівської та педагогічної громадськості закладів загальної середньої освіти Ренійської міської ради.

17:05 20.05.2022

Відбулось методичне об’єднання вчителів фізичного виховання

19 травня 2022 в онлайн форматі відбулось методичне об’єднання вчителів фізичного виховання закладів загальної середньої освіти Ренійської міської ради за темою «Легка атлетика. Техніка метання м’яча».

15:00 20.05.2022

Відбулось методичне об’єднання вчителів української мови та літератури

Сьогодні, 19 травня 2022 року на базі ЗЗСО №3 Ренійської міської ради в онлайн форматі відбулось методичне об’єднання вчителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти Ренійської міської ради за темою: «Формувальне оцінювання в 5 класі НУШ, сучасні вимоги успішного навчання» .

17:55 19.05.2022