МАН - 2023

Дата: 08.02.2023 12:58

07 та 08 лютого 2023 року  учні  ОЗРЗЗСО №6, Володимир Кириленко і Катерина Лунгу  прийняли участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту науково дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Володимир Кириленко під керівництвом Дворніченко Олега Миколайовича, захистив свою роботу  «Соціологічний аспект міграційних процесів в Україні в умовах війни» в секції   «Соцілогія» та здобув ІІ місце.

Катерина Лунгу під керівництвом Попаз Катерини Іванівни  захистила свою роботу «Археологічна культура Черновода: ренійський та румунський аспекти» в секції «Археологія» та посіла ІІІ місце.

06 лютого 2023 року свою роботу «Потенціал туристсько -рекреаційних ресурсів рідного краю. Проблеми та перспективи використання» в  секції  «Наука про землю» гідно захистив, набравши 167 балів, учень Новосільського ЗЗСО Ілля Коліогло (керівник – Жоля Анжела Іванівна).

Висловлюємо подяку учням та керівникам за кропітку та плідну працю! Бажаємо надалі зростати інтелектуально та творчо!