Відбулась зустріч професійної спільноти заступників керівників з навчально – виховної роботи закладів загальної середньої освіти Ренійської міської ради

13 червня 2023 року онлайн, в форматі методичної студії, відбулась зустріч професійної спільноти заступників керівників з навчально – виховної роботи закладів загальної середньої освіти Ренійської міської ради в рамках проєкту «Впровадження Державного стандарту базової середньої освіти в закладах загальної середньої освіти Ренійської міської ради на засадах НУШ».

18:49 14.06.2023

Крізь терни до зірок

Наступний заклад освіти, який продовжує серію приємних новин – Опорний заклад загальної середньої освіти №6 Ренійської міської ради.

19:56 13.06.2023

Крізь терни до зірок

Продовжуючи серію приємних новин хочемо розповісти про нашого наступного героя, цілі та очікувані результати якого призвели до перемоги. Так учень закладу загальної середньої освіти №2  Ренійської міської ради   Гладкий Микита, учень 8 класу отримав диплом ІІІ ступеня ІІ етапу інтелектуальних змагань з базових дисциплін серед учнів сільських шкіл Одеської області у 2022 році з математики.

08:46 13.06.2023

Крізь терен до зірок

Продовжуючи серію приємних новин освітнього простору представляємо зірок  серед обдарованої учнівської молоді  закладу загальної середньої освіти №2  Ренійської міської ради   2022/2023  навчального року:

09:07 10.06.2023

Крізь терен до зірок

Розпочинаємо серію приємних новин про обдаровану учнівську молодь закладів загальної середньої освіти Ренійської міської ради, які стали призерами на обласних та Всеукраїнських етапах змагань та вчителів, які сприяли їх успіху. Представляємо учнів та вчителів  закладу загальної середньої освіти №2  Ренійської міської ради.

21:04 08.06.2023

Відбувся круглий стіл з педагогами професійної спільноти вчителів  хімії

07.06. 2023 року,  дистанційно,  на платформі Google Meet, в рамках проєкту: «Формування компетентностей особистості шляхом впровадження сучасних освітніх  інноваційних технологій  на уроках природничої галузі», відбувся круглий стіл з педагогами професійної спільноти вчителів  хімії закладів загальної середньої освіти Ренійської міської ради на тему: «Підсумки роботи проєкту з педагогами природничої  освітньої галузі за 2022/2023 навчальний рік. Пріоритетні напрямки роботи на 2023/2024 навчальний  рік ».

13:22 08.06.2023

Відбувся Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів «Рух – це здорово!»

05 червня 2023 року на базі закладу загальної середньої освіти №3 Ренійської міської ради відбувся Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів «Рух – це здорово!», який рекомендовано для проведення Одеським обласним відділенням (філія) комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

08:11 07.06.2023

Відбувся круглий стіл на тему «Тематичний урок з іноземної мови»

01 червня 2023 року в рамках роботи над темою проєкту  «Формування компетентностей особистості шляхом впровадження сучасних освітніх інноваційних технологій на уроках мовно-літературної галузі» відбувся круглий стіл на тему «Тематичний урок з іноземної мови».

17:12 02.06.2023

Відбувся круглий стіл на тему «Тематичний урок з української мови та літератури, зарубіжних літератур (у перекладі українською мовою)»

30 травня 2023 року в рамках роботи над темою проєкту  «Формування компетентностей особистості шляхом впровадження сучасних освітніх інноваційних технологій на уроках мовно-літературної галузі» відбувся круглий стіл на тему «Тематичний урок з української мови та літератури, зарубіжних літератур (у перекладі українською мовою)».

07:49 01.06.2023