Крізь терни до зірок

Дата: 13.06.2023 08:46

Продовжуючи серію приємних новин хочемо розповісти про нашого наступного героя, цілі та очікувані результати якого призвели до перемоги. Так учень закладу загальної середньої освіти №2  Ренійської міської ради   Гладкий Микита, учень 8 класу отримав диплом ІІІ ступеня ІІ етапу інтелектуальних змагань з базових дисциплін серед учнів сільських шкіл Одеської області у 2022 році з математики.

Вітаємо нашого інтелектуала з перемогою в цьому непростому змаганні. Бажаємо щоб впевненість, наполегливість, прагнення до перемоги його ніколи не покидали. Висловлюємо  вдячність  учителю математики  закладу загальної середньої освіти №2  Ренійської міської ради, Строгановій Ганні Іванівні за високу результативність та гідну підготовку учня. Нехай ця перемога не буде останньою, нехай кожне Ваше старання і наполеглива праця обов’язково призводять до призових місць Ваших учнів.