Спартакіада - 2023

29.09.2023 у рамках Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти Ренійської міської ради було проведено перше змагання – Легкоатлетичний крос, який проводився на базі Ренійського ліцею №3.

11:43 29.09.2023

28 вересня 2023 року на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet в онлайн-форматі відбулося засідання професійної спільноти  вчителів  початкової освіти на тему: «Особливості організації освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти у 2023 - 2024 навчальному році». Модератором зустрічі була консультант КУ «ЦПРПП» Ренійської міської ради, Капсамун Тетяна.

11:33 29.09.2023

27 вересня 2023 року на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet в онлайн-форматі відбулося засідання професійної спільноти  вчителів  природничої освітньої галузі на тему: «Особливості організації освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти у 2023 - 2024 навчальному році». Модератором зустрічі була консультант КУ «ЦПРПП» Ренійської міської ради, Капсамун Тетяна.

11:28 29.09.2023

«Особливості організації виховного процесу у 2023/2024 навчальному році"

25 вересня 2023 року онлайн, в форматі методичної студії, відбулась зустріч професійної спільноти заступників керівників з виховної роботи закладів загальної середньої освіти Ренійської міської ради на тему «Особливості організації виховного процесу у 2023/2024 навчальному році.

10:18 29.09.2023

Методична студія на тему «Особливості організації діяльності закладів позашкільної освіти у 2023/2024 навчальному році»

09:31 26.09.2023

Методична студія на тему «Особливості організації освітнього процесу у 2023/2024 навчальному році»

16:39 22.09.2023

«Особливості організації освітнього процесу в 2023/2024 навчальному році»

21 вересня в онлайн форматі відбулося засідання професійної спільноти вчителів мовно-літературної освітньої галузі. Тема зустрічі «Особливості організації освітнього процесу в 2023/2024 навчальному році», яку провела консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ренійської міської ради, Капсамун Тетяна. Під час зустрічі обговорювали такі питання: методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладі освіти, про  пріоритетні напрями освітньої діяльності, про Стратегію розвитку читання та про стратегічні напрями в читанні як обов’язковому компоненті життєвої стратегії громадян, поліпшення читацької грамотності. Особливе значення приділялось мовленнєвій діяльності, творчим завданням задля підтримки емоційного стану дітей, аби освітній процес в умовах надзвичайної ситуації проходив із максимальною користю для всіх учасників.

16:39 22.09.2023

«Від творчого бібліотекаря до компетентного користувача»

15 вересня відбулася зустріч спільноти шкільних бібліотекарів закладів загальної середньої освіти Ренійської міської територіальної громади «Від творчого бібліотекаря до компетентного користувача». Консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ренійської міської ради, Капсамун Тетяна зауважила, що шкільна бібліотека – це фундамент освіти й самоосвіти, скарбниця людських знань. Під час зустрічі привернула увагу присутніх бібліотекарів до змін в освітньому процесі, що стосуються шкільних бібліотек, відзначила позитивний досвід роботи шкільних бібліотек у наданні якісних освітніх послуг. Звернула увагу на популяризацію літератури, яка використовується на допомогу навчально-виховному процесу. Мокану Наталя, керівник спільноти шкільних бібліотекарів нагадала присутнім про формування та збереження бібліотечного фонду літератури, про необхідність постійного моніторингу розвитку інформаційних потреб учнів та про заходи щодо збереження бібліотечного фонду підручників.

14:28 20.09.2023

Методична студія на тему «Особливості організації освітнього процесу у 2023/2024 навчальному році. Громадянська та історична освітня галузь»

18 вересня комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ренійської міської ради, в онлайн - форматі для вчителів історії, економіки та правознавства закладів загальної середньої освіти Ренійської міської ради проведено захід -

14:14 20.09.2023