Нарада для відповідальних за організацію гри «Сокіл» («Джура»)

27 березня 2023 року відділом освіти Ренійської  міської ради було проведено інструктивну-методичну нараду для відповідальних за організацію та проведення І (територіального) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2022/2023 навчальному році:  заступників з виховної роботи, вчителів предмету «Захист України» та представників закладів позашкільної освіти, з питань проведення І етапу (міського) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») - 2023.

15:59 27.03.2023

Атестація підходить до завершення

21 березня 2023 року в онлайн форматі відбулося робоче засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти Ренійської міської ради, якою було розглянуто поточні та нагальні питання.

16:57 23.03.2023

Змагання з фінансової грамотності «Europen Money Quiz»

21 березня 2023 року учні ОЗР ЗЗСО №6  : Олекій Попов, Андрій Мургоч, Олексій Куля, Юлія Романова, Катерина Лунгу, Дар'я Песку, Володимир Кириленко , Максим Зубок під керівництвом вчителя економіки Катерини Іванівни Попаз  прийняли участь у змаганнях з фінансової грамотності «Europen Money Quiz»  які є найбільшими в Європі серед підлітків віком від 13-15 років.

17:29 22.03.2023

Інклюзія-вимога сьогодення

17 березня 2023 року на базі Інклюзивно - ресурсного центру Ренійської міської ради,  за участі відділу освіти та  КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ренійської міської ради відбувся семінар – практикум за темою : «Інклюзивна освіта: психолого – педагогічний супровід». До участі у заході було запрошенно заступників директора з виховної роботи та асистентів вчителів.

16:55 17.03.2023

Працюємо в умовах сьогоденних викликів !

15 березня 2023 року, відбувся спільний захід педагогічної професійної спільноти вчителів освітньої галузі предмета «Захист України» та вчителів позашкільної освіти, питанням якого стало: «Актуальність національно-патріотичного виховання в умовах сьогоденних викликів».

14:14 16.03.2023

Відбувся методичний практикум професійної спільноти заступників директора з навчально – виховної роботи закладів загальної середньої освіти Ренійської міської ради

14 березня 2023 року на базі Ренійського ЗЗСО №2 відбувся методичний практикум професійної спільноти заступників директора з навчально – виховної роботи закладів загальної середньої освіти Ренійської міської ради в рамках проєкту «Впровадження Державного стандарту базової  середньої освіти в закладах загальної середньої освіти Ренійської міської ради на засадах НУШ».

17:35 14.03.2023

Всеукраїнський урок з профорієнтації

15 березня 2023 року у прямому ефірі національного телемарафону «Єдині новини» відбудеться https://youtu.be/xfBwrRwlSVY за участі провідних українських роботодавців і кар’єрних радників для учнів 7-11 класів.

12:43 14.03.2023

Убезпечення дітей від впливу у соцмережах – рух «Редан» та «Антиредан»

09 березня 2023 року в форматі онлайн був проведений спільний круглий стіл «Протидія розповсюдженню руху ЧВК «Редан». Даний спільний захід проведено за участі  відділу освіти Ренійської міської ради, психологом КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» РМР та Відділом поліції №2 Ізмаїльського РВП ГУНП в Одеській області.

18:05 09.03.2023