Громада отримала ноутбуки для вчителів!

У нас є приємна новина. В межах національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» завдяки домовленостям Міністерства освіти і науки України, Міністерство цифрової трансформації України з компанією «Google» та за підтримки ЮНЕСКО , а також за сприяння Olena Zelenska Foundation / Фундація Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» компанії HP та Microsoft,  наша громада отримала 109 ноутбуків (59 ноутбуків та 50 хромбуків. ), які так потрібні  для організації  роботи вчителів і допоможуть в ефективній організації освітнього процесу з використанням дистанційних технологій.

11:58 23.02.2023

МАН 2023

22 лютого 2023 року учень 9 класу Долинського ЗЗСО – Святослав Мурзак прийняв участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту науково дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Під керівництвом вчителя математики Райку Тетяни Радіонівни гідно захистив свою роботу у секції «Прикладна математика» за темою «Магічні квадрати» і посів ІІ місце.

11:23 23.02.2023

«Кроссенс. Розвиток критичного мислення на уроках мовно-літературної галузі»

Вебінар «Кроссенс. Розвиток критичного мислення на уроках мовно-літературної галузі» відбувся 22 лютого 2023 року в рамках роботи над темою проєкту  «Формування компетентностей особистості шляхом впровадження сучасних освітніх інноваційних технологій на уроках мовно-літературної галузі».

10:03 23.02.2023

«Відновлення емоційних ресурсів педагога»

22 лютого 2023 року для керівників педагогічних професійних спільнот, соціальних педагогів та психологів закладів загальної середньої освіти відбулось тренінгове заняття за темою «Відновлення емоційних ресурсів педагога».

16:40 22.02.2023

Привітання з перемогою у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології!

Вітаємо з успішним результатом у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології учнів ЗЗСО №2:  Мирослава Бошкова, який посів ІІ місце серед учнів 10 класів і включений до списку кандидатів у члени команди Одеської області для участі у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та Катерину Бринзу, яка посіла ІІІ місце серед учнів 11 класів!

16:36 22.02.2023

МАН 2023

Продовжуємо захищати  науково-дослідницькі роботи МАН.

15:39 21.02.2023

«Сучасний погляд на національно - патріотичне виховання молодого покоління»

Головна мета національно-патріотичного виховання – набуття молодим поколінням соціального досвіду, успадкування духовних надбань українського народу, досягнення високої культури міжнаціональних взаємин, формування у молоді, незалежно від національної приналежності, рис громадянина Української держави, розвиненої духовності, моральної, художньо-естетичної, правової, трудової, екологічної культури.

09:52 21.02.2023

Олімпіадний дайджест

На Одещині тривають обласні тури Всеукраїнських учнівських олімпіад. 18 лютого 2023 року змагалися знавці англійської мови. Ренійську громаду представили учениці ЗЗСО №2, Єлизавета Насирова ( керівник - Конатар Т.М.) та Марія Мотрук (керівник - Кєркєснєр Т.Л.).

09:04 21.02.2023

«Реалізація проєктної діяльності на уроках технологічної освітньої галузі»

17 лютого 2023 року, згідно плану Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ренійської міської ради, в рамках проєкту професійної педагогічної спільноти технологічної освітньої галузі «Формування ключових компетентностей на уроках і позакласних заняттях технологічної освітньої галузі шляхом впровадження сучасних освітніх інноваційних технологій» відбулось планове засідання з теми «Реалізація проєктної діяльності на уроках технологічної освітньої галузі». Психолого-педагогічний вебінар відбувся в онлайн форматі на платформі Google Meet.

18:57 18.02.2023

Відбувся вебінар «Кроссенс. Розвиток критичного мислення на уроках мовно-літературної галузі»

16 лютого 2023 року в рамках роботи над темою проєкту  «Формування компетентностей особистості шляхом впровадження сучасних освітніх інноваційних технологій на уроках мовно-літературної галузі» відбувся вебінар «Кроссенс. Розвиток критичного мислення на уроках мовно-літературної галузі».

17:15 17.02.2023