Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

Дата: 06.12.2023 09:08

05 грудня 2023 року в режимі онлайн відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України (наказ відділу освіти Ренійської міської ради від 15.12.2023 №108-ВОРМР-2023).

Основними завданнями Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й  творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування творчого  покоління молодих науковців та практиків  для різних галузей суспільного життя.

Незважаючи на надзвичайно складні умови сьогодення, було успішно організовано подання робіт.

Висловлюємо подяку батькам, педагогічним працівникам, які опікуються  підготовкою, залучають учнівську молодь  до науково-дослідницької діяльності. Бажаємо невичерпної наснаги, творчих злетів у майбутньому та перемог!