Крізь терен до зірок

Дата: 10.06.2023 09:07

Продовжуючи серію приємних новин освітнього простору представляємо зірок  серед обдарованої учнівської молоді  закладу загальної середньої освіти №2  Ренійської міської ради   2022/2023  навчального року:

Насирова Єлізавета, учениця 10 класу стала призером ІІІ обласного етапу  Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови у 2022/2023 навчальному році.

Мотрук Марія, учениця 11 класу  стала призером ІІ обласного етапу  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  Малої академії наук України у 2022/2023 навчальному році у науковому відділенні – «Мовознавство»  (секція «англійська мова»), представивши дослідницьку  роботу «Особливості вживання сленгу в текстах пісень англомовних артистів».

Висловлюємо  вдячність  учителям-наставникам  англійської мови закладу загальної середньої освіти №2  Ренійської міської ради, Конатар Тетяні Михайлівні та Кєркєснєр Тетяні Леонидівні   за високу результативність та гідну підготовку учнів.

Щиро бажаємо цілеспрямованого руху вперед,  невичерпної енергії, досягнення нових життєвих висот та подальших успіхів!!