СЕРТИФІКАЦІЯ
Воркшоп «Сертифікація 2024: підсумки, висновки, задачі на майбутнє» для вчителів громадянської та історичної освітньої галузі
28 січня 2025 року відбувся Воркшоп «Сертифікація 2024: підсумки, висновки, задачі на майбутнє» для вчителів громадянської та історичної освітньої галузі, присвячений підсумкам сертифікації педагогічних працівників у 2024 році та планам на майбутнє. Захід об’єднав активних педагогів, які прагнуть підвищувати свою кваліфікацію та обмінюватися цінним досвідом.
Ключові моменти зустрічі:
✔ Сертифікація 2025: важливі оновлення – директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» РМР ЧОБАНУ Ірина наголосила на тому, що в сучасних умовах реформування освіти, коли особливий акцент робиться на впровадженні інновацій, компетентнісного підходу та персоналізації навчання, роль учителя набуває нових значень. Саме вчитель є тією рушійною силою, яка визначає якість освіти й надихає учнів на досягнення успіху. Для того, щоб зрозуміти як залишатися конкурентоспроможним у професії, яка постійно змінюється, як довести свою майстерність і готовність працювати відповідно до викликів часу необхідно наважитись на участь у сертифікації. Тому що сертифікація — це не просто перевірка професійного рівня. Це можливість:
- поглянути на себе з іншого боку;
- вдосконалити свої методи роботи;
- отримати визнання і підтвердження своєї кваліфікації.
✔ Сертифікація 2024: виклики, досвід, поради – вчитель історії РЕНІЙСЬКОГО ЛІЦЕЮ №2 РМР МИХАЙЛІЧЕНКО Андрій поділився власним досвідом проходження сертифікації, наголосивши на важливих аспектах підготовки та успішного проходження процедури. Андрій Андрійович перший (за час проведення процедури сертифікації - з 2019 року) та поки що єдиний вчитель Ренійської громади, який наважився на перевірку своїх професійних можливостей та гідно підтвердив свій кваліфікаційний рівень у 2024 році.
✔ Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН та учнівські олімпіади – вчитель історії ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ РЕНІЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 РМРДВОРНІЧЕНКО Олег розповів про особливості організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2025 році. Саме 28 січня 2025 року учень Олега Миколайовича, Гончаренко Богдан посів ІІ місце у ІІ етапі МАН в секції «Соціологія», з чим його і привітали колеги.
✔ Обговорення проблемних питань – вчителі мали можливість висловити свої думки та пропозиції щодо покращення сертифікаційного процесу та професійного розвитку. Запланували наступну зустріч та визначили формат проведення.
Воркшоп пройшов у продуктивній атмосфері, учасники отримали відповіді на актуальні питання та натхнення для подальшого розвитку!
Дякуємо всім, хто долучився! Разом ми формуємо сучасну якісну освіту!