A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти
Ренійської міської ради

Засідання вчителів хімії

Дата: 27.12.2024 15:21
Кількість переглядів: 11

Засідання педагогічних працівників ППС вчителів хімії

 

26 грудня 2024 року відбулась онлайн зустріч професійної педагогічної спільноти педагогічних працівників вчителів хімії.

Розпочала захід консультант комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ренійської міської ради – Людмила ГРОЗДЯ, яка оголосила тему та план засідання. Представила вчителям огляд навчальної платформи Всеукраїнська школа онлайн, перелік та тематика якої запропоновано Міністерством освіти і науки України, з метою забезпечення рівного, вільного і безоплатного доступу до якісного навчального контенту українським учням та вчителям незалежно від місця перебування, що є особливо актуальним в умовах воєнного стану для учнів сімейної форми навчання Ренійської міської територіальної громади.

Реформа «Нова українська школа» акцентує на оцінюванні компетентностей: не лише здобутих знань, а й навичок – як предметних, так і «м’яких». Міністерством освіти і науки розроблено і на початку серпня 2024 року затверджено нові рекомендації та критерії щодо оцінювання, які враховують специфіку навчання в НУШ. Інструментарій оцінювання змінюється відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти і модельних навчальних програм. Про особливості оцінювання з хімії та як заповнювати журнал і виставляти оцінки за групами результатів пояснила вчитель хімії Котловинського ліцею Ренійської міської ради – Василина БАСАДЖИ. Зміни до підходів у навчанні позначилися на критеріях. Якщо попередні критерії оцінювання навчальних досягнень було орієнтовано більше на факти, правила й дані, тобто на знаннєвий компонент, то зараз йдеться про компетентності (знання, уміння, способи мислення, погляди, цінності).

Вчитель хімії Ренійського ліцею №2 Ренійської міської ради – Олександра ГЄРМАН представила відео - проєкти учнів, які включать обґрунтування актуальності обраної теми, позначення завдань дослідження, обов’язкове висунення гіпотези з подальшою її перевіркою, обговорення отриманих результатів. При цьому використовуються методи сучасної науки: лабораторний екс­перимент, моделювання, соціологічне опитування й інші. Виконання проекту на уроці хімії дозволяє навчитися не тільки розв’язанню хімічних рівнянь і задач, але і прийомам самостійної роботи від вибору запропонованих тем до постановки цілей, народження гіпо­тез, розробки алгоритмів свого проекту і створення готових електро­нних продуктів.

Завершили захід обговоренням проблемних питань, які виникають під час освітнього процесу та способами їх вирішення в умовах сьогодення.Фото без опису


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень