A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти
Ренійської міської ради

Практичний семінар професійної спільноти працівників психологічної служби закладів загальної середньої, позашкільної та дошкільної освіти Ренійської міської ради

Дата: 12.11.2024 17:39
Кількість переглядів: 19

В рамках проєкту «Підстав дитині плече» та в рамках  Програми ментального здоров’я  О. Зеленської «Ти як?»  07 листопада 2024 року відбувся практичний семінар професійної спільноти працівників психологічної служби закладів загальної середньої, позашкільної та дошкільної освіти  за темою  "Діти з девіантною поведінкою в ЗЗСО. Робота з сім'ями".

 Семінар пройшов під керівництвом психолога Комунальної установи «ЦЕНТР  ПРОФЕСІЙНОГО  РОЗВИТКУ  ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ»   РЕНІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  Марина ТУЛУШ-БОПРЕ.

Мета проєкту «Підстав дитині плече»:

  • Визначити передумови девіантної поведінки;
  • Опрацювати методи роботи з дітьми з ознаками девіантної поведінки;
  • Ознайомити учасників освітнього процесу з правилами реагування на прояви девіантної поведінки та допомогти налагодженню стосунків серед учнів та в родині.

Завдання проєкту:

  • Превенція негативної поведінки дітей;
  • Створення сприятливих соціально-педагогічних умов, за яких учасники освітнього процесу можуть усвідомити важливість збереження позитивного мікроклімату  у закладі освіти.

Далі  розглядались питання :

1. «Методи роботи  психологічної служби закладів загальної освіти з сім'ями учнів з ознаками девіантної поведінки». Психологічною службою закладів освіти були  надані звіти про роботу з дітьми та сім’ями дітей з ознаками девіантної поведінки за перші два місяці навчання.

2. Поняття «важковиховувані діти». Психологічні особливості старшокласників з різними стилями прив’язаності  до близьких дорослих. Доповідь підготувала

3. Прийоми психологічної допомоги старшокласникам з проблемами надійності прив'язаності до близьких дорослих.

Психолог КУ «ЦПРПП» Марина ТУЛУШ-БОПРЕ звернула увагу учасників зустрічі  на  тему емоційного інтелекту дитини, як досягти успіху дитині у складному світі майбутнього. За даними Всесвітнього економічного форуму в Давосі (World Economic Forum), для ефективного розвитку, адаптації та благополуччя людина повинна мати розвинений ЕМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ.

Список базових навичок передбачає, що освіта має ними обмежуватися. Особливо важливим є гармонійний розвиток особистості дитини та всебічна підтримка її становлення як повноцінного автора свого життя. Визначається роль педагога в процесі створення сприятливих соціально-педагогічних умов для дітей, що мають ознаки девіантної поведінки та  потребують підтримки та допомоги для засвоєння навичок, що допоможуть дитині стати рівним членом суспільства, виробити емоційну стійкість та вміти швидко орієнтуватися у мінливому світі.

Фото без опису


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень