Крізь терни до зірок

Дата: 10.04.2024 17:06

У 2023 році за підсумками  2022/2023 навчального року комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» спільно з відділом освіти Ренійської міської ради було створено електронну книгу «Крізь терни до зірок», в якій представлено обдаровану учнівську молодь та їх керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти Ренійської міської ради, які стали переможцями та призерами на обласних та Всеукраїнських етапах інтелектуальних змагань: учнівських олімпіадах з навчальних предметів,  конкурсі-захисті  науково дослідницьких робіт  учнів-членів Малої академії наук України, конкурсі експериментально – дослідницьких робіт із природознавства та біології «Юний  дослідник».

Переглянути книгу можна за посиланням: