Презентаційний меседж для вчителів математичної освітньої галузі

Дата: 29.03.2024 11:32

Розпочала захід директор комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ренійської міської ради - Ірина ЧОБАНУ, нагадав вчителям, що траєкторія професійного розвитку педагогічного працівника – персональний шлях реалізації його професійного потенціалу.

Питання формування траєкторії професійного розвитку педагога в сучасному освітньому просторі продовжила лідер спільноти, вчитель математики та фізики Ренійського ліцею № 2 – Олена ТУПЧИЙ, яка зробила аналіз завдань першого етапу Сертифікації 2023 року. Досвідом складання ЗНО поділилася учасниця Сертифікації 2024 року, вчитель математики Нагірнянського ліцею,  Ганна СТАНЄВА, наголосивши на складності завдань цього року та надав поради щодо розподілу часу для якісного виконання завдань.

Досвідом формування ключових компетентностей учнів на уроках математики в НУШ" поділилася вчитель математики Новосільського ліцею Лілія ТАСМАЛИ, презентувавши власні цікаві розробки для розвитку компетентностей учнів.

Далі, Ірина ЧОБАНУ розповіла про аналіз навчального заняття як інструменту підвищення педагогічної майстерності вчителя, надав дієві поради та зразок чек-листу на допомогу вчителю для проведення якісного самоаналізу навчального заняття.

Після чого Олена ТУПЧИЙ запропонувала колегам  обговорення вибору модельних програм та підручників для 7 класу НУШ.

Завершили захід оглядом хмарного сервісу спільноти, Дошки Padlet. Ірина Чобану нагадала про необхідність її постійного оновлення всіма членами спільноти, поповнюючи цікавими матеріалами з власного досвіду роботи.