Круглий стіл: «Забезпечення єдності, перспективності, наступності, мети та форм навчання з урахуванням вікових особливостей дітей в освітньому просторі двох суміжних ланок освіти»

Дата: 27.03.2024 17:46

27 березня 2024 року на платформі Google Meet КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ренійської міської ради проведено круглий стіл для вихователів груп дітей старшого дошкільного віку закладів дошкільної освіти та вчителів 4 класів закладів загальної середньої освіти Ренійської міської ради. Круглий стіл: «Забезпечення єдності, перспективності, наступності, мети та форм навчання з урахуванням вікових особливостей дітей в освітньому просторі двох суміжних ланок  освіти».

В рамках теми докладно розкрила питання «Формування елементарних математичних уявлень і понять з використанням інноваційної методики «Палички Кюїзенера», вихователь Новосільського ЗДО Ренійської міської ради  «Мартічка» -  Капсамун Марина, мета якого  - допомогти дитині не тільки розвивати абстрактне мислення, а й виокремлювати логічні зв’язки та поняття, формування поняття конкретизації лічби і обчислень у вигляді числа; розуміння системи "більше-менше"; відпрацювання навику розподілу і вимірювання, додавання і віднімання; засвоєння понять "більше-менше", "право-ліво", розвиток креативності, умінь моделювати і конструювати та інше.

Прежбан Жанна та Карачебан Валерія, вчителі початкових класів Новосільського ліцею Ренійської міської ради розкрили тему «Компетентнісний підхід у навчанні математики учнів початкової школи», чисельній аудиторії педагогів презентували свої напрацювання та надали практичні рекомендації учасникам круглого столу.

Модератор заходу консультант КУ «ЦПРПП» Тетяна Капсамун   підвела підсумки заходу, зазначивши, що  вихователі груп дітей старшого дошкільного віку та вчителі 4 класів поглибили свої знання з актуальних питань наступності між закладом дошкільної освіти та початковою школою,

дізнались про кращі професійні практики з досвіду роботи та взаємодії педагогів.

Дякуємо спікерам за цікаві пізнавальні виступи.