Крізь терни до зірок

Дата: 27.06.2023 20:23

Приємні новини від Орлівського закладу загальної середньої освіти Ренійської міської ради.

Естафету  перемог підхопила Булгару Діана, учениця 11 класу, яка взяла участь у ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН у науковому відділенні – «Історія» (секція «Етнологія») представила дослідницьку роботу «Вівчарство в Бісарабії і моїй родині» та посіла ІІІ місце.

Саме Мала академія наук учнівської молоді покликана формувати в учнів уміння та навички культури наукового дослідження.

Звичайно ж отримані результати є спільною працею Діани та її керівника, учителя молдовської мови, Іванової Катерини Миколаївни. Завдяки досвідченості та творчому підходу робота отримала високу оцінку й здобула перемогу.

Щиро вітаємо з перемогою! Бажаємо подальших творчих успіхів і здобутків!