Крізь терни до зірок

Дата: 26.06.2023 21:10

Приємні новини! Свої проекти у  Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму  взяли участь учениці Долинського закладу загальної середньої освіти:

Дротенко Ольга, учениця 8 класу та її керівник, вчитель хімії Чобану Софія Георгіївна представили проєкт «Вода  - джерело життя на нашій планеті», отримавши диплом ІІІ ступеня.

Пальчикова Анастасія, учениця 10 класу під керівництвом вчителя біології Черня Маріанни Дмитріївни, представила проєкт «Дослідження стану здоров'я юнаків Долинського закладу загальної середньої освіти» та отримала диплом ІІ ступеня.

Завданням Конкурсу є виявлення та підтримка учнів, які мають здібності до винахідницької та раціоналізаторської діяльності, залучення учнівської молоді до поглибленого вивчення навчальних дисциплін, галузей науки, техніки, культури та сприяє самовизначенню в майбутній професії.

Вітаємо з перемогою! Завдяки вашій завзятості, ви досягли бажаної мети! Сердечно вітаємо і бажаємо ще більше перемог та поповнювати своє портфоліо новими нагородами!