Крізь терни до зірок

Дата: 23.06.2023 20:19

Долинський та Лиманський заклади загальної середньої освіти Ренійської міської ради продовжують серію приємних новин.

У обласному етапі інтелектуальних змагань з базових дисциплін серед учнів сільських шкіл Одеської області у 2022 році з математики знаннями мірялися учні Долинського ЗЗСО: Мурзак Артур, учень 10 класу, який отримав диплом І ступеня, Шуляк Анастасія, учениця 10 класу отримала диплом ІІ ступеня та Лиманського ЗЗСО: Мокану Єлизавета, учениця 10 класу – диплом ІІ ступеня.

Математика вчить мислити й разом з тим вселяє віру в безмежні сили людського розуму. Вона виховує волю, характер (В.О. Сухомлинський).

Вітаємо юних інтелектуалів, а також їх вчителя математики, Арабаджи Олену Миколаївну із гарними результатами! Бажаємо нових, не менш яскравих звершень і злетів.

Пишаємося нашими переможцями!