Крізь терни до зірок

Дата: 23.06.2023 20:18

Долинський заклад загальної середньої освіти Ренійської міської ради продовжує серію приємних новин.

Основними завданнями Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України є виявлення і підтримка обдарованих дітей.

Юні манівці:

Дерменжи Вікторія, учениця 9 класу взяла участь у ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН у науковому відділенні – «Історія» (секція «Етнологія»), представила дослідницьку  роботу «Дослідження весільного обряду молдован та болгар» та посіла ІІ місце під керівництвом Семіон Тетяни Василівни, учителя історії та правознавства.

Мурзак Святослав, учень 9 класу також посів ІІ місце у науковому відділенні – «Математика»  (секція «Прикладна математика»), представив дослідницьку  роботу «Магічні квадрати» під керівництвом  Райку Тетяни Радіонівни, учителя математики.

Дякуємо учням, керівникам дослідницьких робіт та батькам,  які в умовах складних соціально-економічних викликів сьогодення провадять наукові дослідження і популяризують науку.

Щиро вітаємо нашу талановиту молодь!