Крізь терни до зірок

Дата: 14.06.2023 18:51

Опорний заклад загальної середньої освіти №6 Ренійської міської ради продовжує серію приємних новин.

Старанність та клопітка праця конкурсанта Кириленка Володимира, учня 10 класу та учителя історії та керівника його роботи, Дворніченка Олега Миколайовича  не була марною. Володимир представив дослідницьку роботу «Соціологічний аспект міграційних процесів в Україні в умовах війни» у науковому відділенні – «Філософія та суспільствознавство» (секція «Соціологія») у ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН, посівши друге місце.

Також учні Олега Миколайовича взяли участь у обласному етапі інтелектуальних змагань з базових дисциплін серед учнів сільських шкіл Одеської області у 2022 році з історії: Лунгу Катерина, учениця 9 класу отримала диплом І ступеня, Романова Юлія, учениця 9 класу - диплом ІІ ступеня та Чолак Максим, учень 9 класу - диплом ІІІ ступеня.

Наше життя зараз – це постійне навчання, і тому школа має навчити дітей постійно опановувати нові знання, знаходити потрібну інформацію та застосовувати її. Успіхів вам!