Відбувся методичний вебінар для вчителів професійної спільноти мистецької освітньої галузі

Дата: 12.05.2023 15:28

10.05.2023 року в онлайн форматі на платформі Google Meet відбувся методичний вебінар для вчителів професійної спільноти мистецької освітньої галузі закладів загальної середньої освіти  Ренійської міської ради на тему: «Особливості організації сучасного уроку мистецтва в контексті реформування нової української школи. Підсумки впровадження проєкту».

Консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ренійської міської ради, Черня М.Ф., розповіла про методи сучасного уроку мистецтва в умовах нової української школи, про цікаві  напрямки  абстрактного малювання «Зентангл»  і «Дудлінг» : «Дудлінг і Зентангл – корисне малювання для дітей і  дорослих».

Продовжила вебінар консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», Капсамун Т. В., котра у своєму виступі ознайомила учасників  з новим методом навчання  «Кросенс – асоціативна головоломка нового покоління», мета якого формувати пізнавальні компетентності, розвивати логічне мислення, пам'ять, спостережливість та кмітливість.

Зустріч була продовжена вчителем музичного мистецтва Ренійського ЗЗСО №2, О.М.Чайковською яка провела  майстер – клас   «Креатив – кейс : «Свій стиль своє обличчя».  Зі свого досвіду роботи розповіла про компетентнісний розвиток вчителя музичної освітньої галузі в умовах НУШ, і продемонструвала презентацію «Структура інтегрованого уроку». Присутні вчителі мистецтва взяли участь у практичній частині мастер-класу, де Ольга Михайлівна продемонструвала унікальний  метод зняття внутрішні напруги - тілесну перкусію.

Підсумувала роботу методичного вебінару  керівниця спільнотиМаксим Олена  Олександрівна.