Виставка – конкурс декоративно - ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та науково – технічної творчості «Наш пошук і творчість, тобі – Україно!»

Дата: 27.04.2023 10:42

Вже традиційно навесні серед учнів та вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти проводиться виставка – конкурс декоративно - ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та науково – технічної творчості «Наш пошук і творчість, тобі – Україно!».

З 24 березня по 17 квітня 2023 року  з метою підтримки та розвитку дитячої творчості, пробудження в учнівської молоді поваги до національної культурної спадщини,  підведення  підсумків роботи гуртків та творчих об’єднань учнів  впродовж навчального року на базі Центра позашкільної освіти «ПЕРЛИНА» Ренійської міської ради було представлено вернісаж неповторних дитячих робіт  з декоративно-ужиткового  і образотворчого мистецтва та науково-технічної творчості.

Цьогоріч 218 різнобарвних робіт представили на розсуд журі учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти Ренійської міської територіальної громади відповідно до розділів: художнє різьблення по дереву; гончарство та художня  кераміка;  пластика; художнє плетіння; художня вишивка; в’язання  спицями, гачком; художні вироби з бісеру;  м’яка іграшка;  художня аплікація, витинанка; інші техніки виконання.

Кращі експонати будуть представлені на обласний Виставці-конкурсі.

Бажаємо юним умільцям натхнення, творчості та перемог!