«Кольори нашої Перемоги»

Дата: 08.02.2023 09:45

2 лютого 2023 року у відділі освіти Ренійської міської ради пройшов (заочно) місцевий відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу малюнків «Кольори нашої Перемоги» (далі - Конкурс) присвячений річниці початку повномасштабного вторгнення рф на територію України.

З метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, розвитку відповідальності за майбутнє своєї держави та з надією і вірою у перемогу України учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти  Ренійської міської ради надали  понад 39 робіт у двох вікових групах:

- молодша (7-11 років),

- старша    (2-16 років).

Найкращі роботи учнів та вихованців  закладів освіти направлено до туристсько – краєзнавчого підрозділу Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання  для участі у  обласному етапі Конкурсу малюнків «Кольори нашої Перемоги».

Яскраві малюнки, які відповідали  завданням Конкурсу, передано нашим бійцям ЗСУ  задля підтримки бойового духу.

Висловлюємо подяку учням, вихованцям, вчителям та керівникам гуртків за активізацію творчої  та пізнавальної ініціативи учнівської молоді, виявлення та підтримку обдарованих  учнів, формування активної громадянської позиції у здобувачів освіти.

Дякуємо ЗСУ за можливість творити та мріяти!

Разом  до ПЕРЕМОГИ!