«Земля – наш спільний дім»

Дата: 21.01.2023 21:34

Щорічно  з листопада по січень  проходить  міський етап  заходу учнівських колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім».

Тема заходу у 2022/2023 навчальному  році: «Луки мого дитинства».

У сучасному освітньому просторі дуже важливе формування в учнів екосистемної пізнавальної моделі як основи розвитку екологічного мислення, еколого-правової грамотності; розвивати особистість, орієнтовану на цінності екологічної етики й сталого розвитку. Колективами закладів загальної середньої освіти  Ренійської міської ради на конкурс були надані малюнки та плакати,  відеоролики  «Соціальної реклами» з презентацією звіту екологічної просвіти, які відображають власний досвід і результати природоохоронної роботи, популяризацію руху за збереження навколишнього середовища  певної тематики, а також високий рівень еколого - просвітницької та природоохоронної діяльності.

Найкращими  роботами  учнів   конкурсів  малюнків та плакатів  організована  виставка   у КЗ «Публічна бібліотека» Ренійської міської ради.

Дякуємо за участь та бажаємо успіхів і перемог!