Олімпіадний дайджест

Дата: 21.01.2023 18:47

Сьогодні, 21 січня 2023 року учениця 8 класу ОЗРЗЗСО №6, Катан Дар'я (керівник Кічук Н.М.) прийняла участь в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Ученицю до м.Одеса, супроводжував вчитель ЗЗСО №3,Голов Володимр Валентинович. Також, сьогодні, в режимі онлайн відбувся перший теоретичний тур Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання. Ренійську громаду представили: Ірина Патласова, учениця ЗЗСО №2 (керівник Кулєшова О.Є.), Вікторія Кишлали  та Ангеліна Бозаджи , учениці Котловинського ЗЗСО ( керівник Кишлали А.С.) і Іван Потложа, учень Котловинського ЗЗСО (керівник Чернєв М.К.). Усі учні успішно виконали завдання та пройшли до ІІ (практичного) туру  олімпіади з трудового навчання, який відбудеться 25 лютого 2023 року.

Дякуємо за участь! Кожен із вас у такий важкий для нашої країни час вже є переможцем!