Виставка - акція «Ялинка»

Дата: 19.12.2022 11:48

З 25 листопада по 01 грудня 2022 року на базі ЦПО «Перлина» Ренійської міської ради відбувся міський етап щорічної обласної виставка-акції екологічного спрямування «Ялинка» - етапи Всеукраїнських конкурсів «Новорічна композиція» та «Український сувенір». Виставка - акція «Ялинка» проводиться щорічно з метою формування в учнів і вихованців дбайливого ставлення до природи; формування практичних умінь та навичок учнів і вихованців у виготовленні новорічно-різдвяних композицій, які символізують і відображають новорічну та різдвяну флористику; залучення молодого покоління до джерел і процесу створення виробів українського народного мистецтва, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік. Участь у Виставці-акції прийняли роботи вихованців, учнів та учнівських колективів позашкільних освітніх закладів та закладів загальної середньої освіти громади. За рішенням журі І місце здобули 17 робіт, ІІ місце - 18 робіт і ІІІ місце посіли 18 робіт.

15 робіт  переможців, згідно умов акції та конкурсів, представили громаду на обласному етапі Виставки, який розпочався 12 грудня 2022 року на базі Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання.

Висловлюємо подяку керівникам, батькам та учням за участь та бажаємо подальших успіхів!