Відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти Ренійської міської ради

Дата: 21.10.2022 18:49

Сьогодні, 21 жовтня 2022 року, у режимі онлайн  відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти Ренійської міської ради.

На нараді було розглянуто питання: «Про організацію інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти Ренійської міської ради у 2022/2023 навчальному році», «Формування та затвердження мережі в закладах загальної середньої освіти Ренійської міської ради у 2022/2023 навчальному році», «Про підсумки працевлаштування випускників 9-го та 11-го класів  Ренійської міської ради 2021/2022  навчального року», «Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів закладів загальної середньої та дошкільної освіти Ренійської міської ради у 2021/2022 навчальному році»

Підсумком наради стало обговорення організаційних та нагальних освітянських питань.