«Не просто хліб, а доля….»

Дата: 07.10.2022 10:11

У вересні місяці 2022 року колективи закладів загальної середньої  освіти  Ренійської міської ради прийняли участь у  заочному Всеукраїнському родинному конкурсі «Український коровай», мета якого: виховання духовності, моральності, патріотизму, шанобливого ставлення до національних культурних надбань в учнівській молоді, популяризації народних традицій як  безцінної спадщини.

З великою шаною та любов’ю до багатовікових  традицій нашого народу колективи,   Лиманського ЗЗСО, Котловинського ЗЗСО, Орлівського ЗЗСО, ЗЗСО №4, ЗЗСО №3 взяли участь  у наступних номінаціях:

- український коровай (коровай урочистий, коровай до свята, коровай весільний, коровай шанувальний);

- український  вишитий рушник;

- представлення регіональних обрядів.

Оргкомітет   конкурсу відзначив високий естетичний рівень виконання конкурсних робіт, традиційність, символіку, регіональні особливості виготовлення короваїв, рушників та відповідальне ставлення до висвітлення теми за співучасті старшого покоління, родин.

Неповторно красиві і запашні короваї з дозволу  авторів та  керівників     були передані нашим воїнам, які щодня   жертвують своїм життям заради нас та дітям, які перебувають в центрі  соціальної допомоги благодійної організації «Новий Дім».

На  обласному заочному етапі Всеукраїнського родинного конкурсу «Український коровай» Ренійську  громаду представлять роботи учнівських колективів Лиманського та Котловинського закладів загальної середньої освіти.

Бажаємо успіхів! Дякуємо  всім за активну участь!