Вітаємо з перемогою!

Дата: 11.07.2022 17:43

Здобувши І місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту науково дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2022 році, учениця 11 класу ОЗР ЗЗСО №6, Тетяна Мургоч виборола можливість представити Ренійську громаду у фінальному ІІІ етапі Конкурсу.Завдяки наполегливості та прагненню досягти поставленої мети, Тетяна гідно захистила свою роботу у відділенні філософії та суспільствознавства – секція правознавство та посіла призове ІІІ місце! Бажаємо надалі зростати інтелектуально та творчо! Висловлюємо вдячність вчителю права та історії ОЗР ЗЗСО №6– Попаз Катерині Іванівні за сумлінну та якісну підготовку учнів до інтелектуальних змагань, олімпіад та Всеукраїнських дослідницьких конкурсів!