Знай, люби, бережи …!

Дата: 01.06.2022 16:06

Учні  закладів загальної середньої  та вихованці  позашкільної  освіти,   Ренійської  міської теріторіальної громади, протягом травня взяли  участь у  заочному етапі щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків  «Зоологічна галерея”.  На конкурс було представлено  понад  120  малюнків. Роботи  виконані в різних техніках образотворчого мистецтва  вражають своєю оригінальністю та яскравістю, в них вбачається подібність та виразність,     реальність вигляду та характерні ознаки птахів і савців регіону зоографічних областей світу, оригінальність композиційного рішення, індивідуальність і креативність творчого почерку кожного  автора.

Для  участі в обласному  етапі    направлено 84 роботи, а також   28 робіт на Всеукраїнський етап до Національного  еколого-натуралістичного центру учнівської молоді в м. Київ.

Бажаємо успіхів нашим учням і вихованцям та відмінних результатів!